Кабел со Конектори – CABLE-631

Кабли со Конектори

215 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004441 Категорија

Опис

Овој дигитален аудио кабел со Toslink (Оптички) конектори е погоден за поврзување аудио уред како што е DVD, Blu-ray плеер или конзола за игри со засилувач.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра