Кабел со Конектори – CABLE-620/3 CAGP25000BK30

Optical Audio Cable | TosLink Male – TosLink Male | 3.0 m | Black

260 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003293 Категорија

Опис

Овој дигитален аудио кабел со Toslink (Оптички) конектори е погоден за поврзување аудио уред како што е DVD, Blu-ray плеер или конзола за игри со засилувач.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра