Кабел со Конектори – CABLE-5511-2 Apple LDNIO 2m

Apple

150 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004402 Категорија

Опис

Должина: 2m Излез: 5V 2.1A Боја: бела

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра