Кабел со Конектори – CABLE-551-1.5 Goobay DVI-D/HDMI cable gold-plated 1.5m black

DVI-D/HDMI™ cable, gold-plated

280 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 051881 Категорија

Опис

DVI-D машки Single-Link (18+1 pin) во HDMI™ машки.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра