Кабел со Конектори – CABLE-5506-2 CVBW34700AT20 High Speed HDMI Cable with Ethernet

HDMI™ Connector | HDMI™ Micro Connector | 4K@30Hz | 10.2 Gbps | 2.00 m | Round | PVC | Anthracite | Window Box

335 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002695 Категорија

Опис

Поврзете фото камера на вашиот телевизор. HDMI™ Конектор| HDMI™ Микро Конектор | 4K@30Hz | 10.2 Gbps | 2.00 м |

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра