Кабел со Конектори – Nedis CABLE-5503-3.0 CVGT34000BK30 High Speed HDMI Cable with Ethernet

HDMI™ Connector | HDMI™ Connector | 4K@30Hz | ARC | 10.2 Gbps | 3.00 m | Round | PVC | Black | Tag

130 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005826 Категорија

Опис

HDMI™ конектор | HDMI™ конектор | 4K@30Hz | ARC | 10,2 Gbps |3,0 m | Тркалезна | ПВЦ | Црн

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра