Кабел со Конектори – CABLE-544/3 CSGP02210BK30 SMA Cable

RP SMA Male | RP SMA Female | Gold Plated | 50 Ohm | Single Shielded | 3.00 m | Round | PVC | Black | Polybag

365 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Овој SMA антенски кабел е погоден за поврзување уреди како модеми, рутери и други уреди со антени.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра