Кабел со Конектори – CABLE-528 CSGP41200WT02 Satellite and Antenna Cable

F Female | F Female | Nickel Plated | 75 Ohm | Single Shielded | 0.20 m | Flat | PVC | White | Polybag

90 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004869 Категорија

Опис

Овој рамен F антенски кабел е доволно рамен за да ги поврзува каблите со F антена низ рамката на прозорецот без да ве попречува кога го отворате или затворате прозорецот.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра