Кабел со Конектори – CABLE-523/10

Кабли со Конектори

260 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003441 Категорија

Опис

1 SVHS машки конектор 2 SVHS женски

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра