Кабел со Конектори – CABLE-521 VLVP24300B15 3x RCA Male – 3x RCA Male

Кабли со Конектори

75 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005504 Категорија

Опис

1 3x RCA машки конектор 2 3x RCA машки

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра