Кабел со Конектори – CABLE-458G

Stereo Audio Cable 3.5 mm Male – 2x RCA

70 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 005421 Категорија

Опис

Овој стерео аудио кабел со 3,5 mm во RCA конектори може да се користи за поврзување како аудио конекција за уреди како што се MP3 плеер, мобилни телефони, со звучник или засилувач.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра