Кабел со Конектори – CABLE-458/10 VLAP22200B100

Jack stereo audio adapter cable 3.5 mm male – 2x RCA male 10.0 m black

110 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
✅ Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003290 Категорија

Опис

Овој стерео аудио кабел со 3,5 mm во RCA конектори може да се користи за поврзување како аудио конекција за уреди како што се MP3 плеер, мобилни телефони, со звучник или засилувач.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра