Кабел со Конектори – CABLE-417 VLAP23050B50 Jack Stereo Extension Audio Cable

Stereo Audio Extension Cable 6.35 mm Male – 6.35 mm Female 5.00 m Black

165 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008170 Категорија

Опис

1 џек стерео машки 6,35 мм конектор 2 џек стерео женски 6,35 мм

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра