Кабел со Конектори – CABLE-408 3.5mm Mono Plug – 3.5mm Mono Plug 1.2m

Audio / video cable 3.5mm mono jack plug – 3.5mm mono jack plug 1.20 m

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008168 Категорија

Опис

1 џек моно машки 3,5 мм конектор 2 џек моно машки 3,5 мм верзија Моно

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра