Кабел со Конектори – CABLE-404/5 Stereo Audio Cable

Кабли со Конектори

80 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003285 Категорија

Опис

Кабел за поврзување паметен телефон или таблет со сет за домашно кино или радио во автомобил.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра