Кабел со Конектори – CABLE-404-2 VLMP22000W2.00

Stereo Audio Cable 3.5 mm Male – 3.5 mm Male 2.00 m White

120 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 009959 Категорија

Опис

Кабел за поврзување паметен телефон или таблет со сет за домашно кино или радио во автомобил.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра