Кабел со Конектори – Nedis CABLE-404-1 CAGT22000BK10 Stereo Audio Cable

3.5 mm Male | 3.5 mm Male | Nickel Plated | 1.00 m | Round | Black | Tag

45 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008675 Категорија

Опис

Стерео аудио кабел | 3,5 mm Машко – 3,5 mm Машко | 1 m | Црна боја.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра