Кабел со Конектори – CABLE-299

Кабли со Конектори

310 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

1 USB A машки конектор 2 Kodak U8 8p машки

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра