Кабел со Конектори – CABLE-292

Кабли со Конектори

240 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

1 USB A машки конектор 2 Olympus 8 пински машки

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра