Кабел со Конектори – Goobay Power Cable/Adapter for PC Graphics Card, 6-Pin PCI-E/PCI Express, 0.15 m 51360

Power Cable/Adapter for PC Graphics Card, 6-Pin PCI-E/PCI Express

90 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Кабел за напојување/адаптер за графичка картичка на компјутер, 6-пински PCI-E/PCI Express

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра