Кабел со Конектори – CABLE-198/10

Кабли со Конектори

935 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004865 Категорија

Опис

DVI Должина 10 m позлатен без конектор 1 DVI-I 24+5p Машки конектор 2 DVI-I 24+5p Машки

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра