Кабел со Конектори – CABLE-195/5

Кабли со Конектори

455 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004860 Категорија

Опис

• Верзија: Со феритни јадра • Должина на кабел: 5,00 m Конектори: DSUB 15 машки – DVI-A 12+5 пина машки 1:C1 2:C2 3:C3 4: 5:15 6:C5 7:C5 8:C5 9 :14+16 10:15 11: 12:7 13:C4 14:8 15:6

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра