Кабел со Конектори – CABLE-195/3

Кабли со Конектори

390 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004859 Категорија

Опис

• Верзија: Со феритни јадра • Должина на кабел: 3,00 m Конектори: DSUB 15 машки – DVI-A 12+5 пина машки 1:C1 2:C2 3:C3 4: 5:15 6:C5 7:C5 8:C5 9 :14+16 10:15 11: 12:7 13:C4 14:8 15:6

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра