Кабел со Конектори – CABLE-178/5 VLCP59100B50

VGA extension cable VGA male – VGA female 5.00 m black

560 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008335 Категорија

Опис

Овој VGA кабел може да се користи за поврзување видео или мултимедијален монитор со висока резолуција со компјутер. Покрај тоа, кабелот може да се користи и за поврзување на гредач или KVM прекинувачи.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра