Кабел со Конектори – CABLE-167-0.5

Кабли со Конектори

70 ден

Достапност:

Нема на залиха

Опис

-USB 2.0 AM до Micro BM кабел -Супер брзина: брзина на пренос на податоци до 600 MBps компатибилен со USB 2.0 уреди

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра