Кабел со Конектори – CABLE-166

Кабли со Конектори

145 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

• Приклучоци: USB A машко – Micro A машко • Брзина: USB 2.0 • Должина на кабел: 1,80 m

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра