Кабел со Конектори – CABLE-161-3 CCGT60300BK30

USB 2.0 Cable | A Male – Mini 5-Pin Male | 3.0 m | Black

140 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 008453 Категорија

Опис

USB 2.0 машко (тип А) Врска 2, тип USB 2.0 мини машко (тип B, 5-пински) Приклучоци на уредот Излез 2, напон 5 V (DC) Кабел Должина на кабел 3 m Пренос на сигнал макс. брзина на пренос 0,48 Gbit/s

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра