Кабел со конектори – CABLE-1103

Кабли со Конектори

220 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Боја Црна Тип DIN Должина 0,1 m позлатен без конектор 1 DIN 7-пински машки мини конектор 2 1x SVHS женски + 1x RCA женска видео верзија

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра