Звучник/Бузер – BZ-14

Sirene KS3612

100 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003568 Категорија

Опис

Работен Напон: 8 – 16 V(DC)

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра