Пиезо – PK27A35W

3-24VDC,3.5kHz,O30mm

140 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003566 Категорија

Опис

Пиезо – Напон 3.0-24V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра