Звучник/Бузер – BZ-11

PIEZO AUDIO INDICATOR

85 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003567 Категорија

Опис

Работен Напон: 6 – 12 V(DC)

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра