Пиезо – PK12N40PE

3-15VDC,4.1kHz,O13.8mm

95 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002698 Категорија

Опис

Пиезо – Напон 3.0-15V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра