Звучник/Бузер – BZ-01

Sirene KPE1200

390 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002169 Категорија

Опис

Работен Напон: 6 – 12 V(DC)

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра