Конектор – BNC-016

Конектори

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004597 Категорија

Опис

Конектор БНЦ

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра