Конектор/Адаптер AC-018 GB

Headphone adapter

30 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003637 Категории ,

Опис

• Опис : 2.5 мм Машки Стерео Конектор во 3.5 мм Женски Стерео Конектор
• Материјал : Пластика
• Функција : Конвертор
• Облога : Никел

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра