Конектор/Адаптер AC-064

Конектори

25 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
✅ Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003325 Категории ,

Опис

• Опис : РЦА Машки Конектор во РЦА Машки Конектор
• Материјал : Пластика
• Функција : Конвертор
• Облога : Никел

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра