Конектор/Адаптер AC-068GOLD

Конектори

70 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 009718 Категории ,

Опис

• Опис : СВХС Машки Конектор во РЦА Женски Конектор
• Материјал : Пластика
• Функција : Конвертор
• Облога : Никел

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра