Конектор/Адаптер AC-001

Конектори

15 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003244 Категории ,

Опис

• Боја: Црна
• Стерео / Моно
• Тип: адаптер позлатен без поврзување
• 1 Џек Моно машки 3,5 мм поврзување 2 RCA Женски пакување
• Материјал за куќиште: Метал / пластика

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра