Конектор/Адаптер AC-004

Конектори

25 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004769 Категории ,

Опис

• Опис : Конекција 1 Конектор Моно Машки 3.5mm Конекција 2 Конектор Моно Женски 6.35mm
• Материјал : Пластика
• Функција : Конвертор
• Облога : Никел

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра