Конектор/Адаптер AC-012 Headphone AUX adapter

3.5 mm male (3-pin, stereo) > 2 pcs. 3.5 mm female (3-pin, stereo)

25 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003172 Категории ,

Опис

• Опис : 3.5 мм Машки Конектор во 2 3.5мм Женски Конектори
• Материјал : Пластика
• Функција : Конвертор
• Облога : Никел

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра