Конектор/Адаптер AC-021 CAGP23935BK

6.35 mm Male | RCA Female | Nickel Plated | Straight | ABS | Black |

30 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002535 Категории ,

Опис

• Опис : 6.35 мм Машки Моно Конектор во РЦА Женски Конектор
• Материјал : Пластика
• Функција : Конвертор
• Облога : Никел

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра