mk Macedonian

134.40388/A

Сијалица

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003691 Категорија

Опис

Diam.x Length: 5.7 x 13.2 mm

ordercode: Volts: Amps: type

134.40388/A 6 V 40 mA 1730

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра