Сијаличка 134.40176/A

Сијалица

15 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004893 Категорија

Опис

Моќност 1.2 W Напон 24 V Димензии по ширина Висина Должина Тежина 16 mm 6 mm 38 mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра