ПРИКЛ.ТЕЛ.2Х623К4 МЕТАЛКА

Телефонска приклучница

135 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004765 Категорија

Опис

Телефонска приклучница со два приклучока

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра