Конектор – TEL-0002 VLTP90913T

Modular plugs RJ10

ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004125 Категории ,

Опис

Модуларен приклучок RJ10 за телефонска слушалка.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра