ПРИКЛ.ТЕЛ.2Х623К4 МЕТАЛКА

Телефонска приклучница

2.20 

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004765 Категорија

Опис

Телефонска приклучница со два приклучока.

Избери Валута
EUR Евра