Конектор – TEL-0009/2

Telecom wall box RJ11 female ivory

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004901 Категории ,

Опис

Телеком ѕидна кутија 2х RJ11 женска.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра