Безжичен DECT Телефон – Panasonic KX-TG 1911FXG Црна Боја

DECT phone

2,190 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004746 Категорија

Опис

DECT безжичен телефон Осветлен LCD дисплеј, ID на повикувач, меморија со 50 броеви, област против отпечатоци од прст 10 листа повторно бирање, 6 различни мелодии, конференциски повик, часовник, локатор на слушалки, монтажна на ѕид Батерија на полнење AAA R03.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра