Сијалица – LED E27 5W 6500K 450LM CTORCH

ЛЕД Сијалица

60 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002574 Категорија

Опис

ЛЕД СИЈАЛИЦА Моќност 5W CCT 6500K

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра