LED Sijalica E27 5W 6500K 450LM CTORCH

ЛЕД Сијалица

75 ден

Достапност:

❌ Нема на залиха

Шифра: 002574 Категорија

Опис

Моќност 5W

CCT 6500K

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра