Сијалица – LAMP EC10HQ

Економична Сијалица

95 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005735 Категорија

Опис

Марка: HQ • Моќност: 7 вати • Фасонка: E14 • Работни часови: ±6000 часа •

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра